![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«В Одессе возрождается интерес к театру», — мнение
17:13 / 04.10.2007
ОДЕССА, 04 ОКТЯБРЯ 2007 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — По мнению директора Одесского театра музыкальной комедии им. М. Водяного Елены Редько, в Одессе возрождается интерес к театру, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом Е. Редько заявила агентству сегодня, 4 октября, в ходе телефонной беседы. Как отметила Елена Редько, люди стали активно ходить в театр, поскольку «народ становится более свободным, независимым в финансовом плане». При этом руководство театра Музкомедии старается держать цены на билеты на доступном для большинства горожан уровне — от 5 до 50 грн. Е. Редько также сообщила, что театр старается регулярно обновлять репертуар — ежегодно в Музкомендии ставят 2-3 новых спектакля для взрослых и один — для детей. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.
Останні новини:
17:54 02.03.2026
17:03 02.03.2026
16:38 02.03.2026
16:33 02.03.2026
15:48 02.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.046 |