ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Мастер-классы по хореографии для призеров фестиваля «Феерия талантов Бессарабии» прошли в Саратском районе
16:57 / 30.05.2013

ОДЕССА, 30 МАЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Очередные мастер-классы по хореографии для призеров прошлогоднего фестиваля «Феерия талантов Бессарабии» прошли в селе Заря Саратского района Одесской области 25 и 26 мая, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 30 мая, в пресс-службе народного депутата Антона Киссе.

Как сообщили в пресс-службе, 25 и 26 мая в с. Заря Саратского района прошли очередные мастер-классы по хореографии для призеров прошлогоднего фестиваля «Феерия талантов Бессарабии», который проводился под патронатом Антона Киссе.

Сертификаты на эти занятия были презентованы лучшим ансамблям.

На сцене встретились коллективы, которые по результатам конкурса заняли вторые и третьи места: ансамбль молдавского танца «Надречняночка», хореографический ансамбль «Возрождение» и танцевальный коллектив «Азалия» из Тарутинского района, народный танцевальный ансамбль «Камчик» из Саратского района.

Мастер-классы проводил заслуженный работник культуры Украины Иван Микулин.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня виступлять в Одесі! Буде подвійна порція хітів і багато сюрпризів
Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.

Останні новини:
17:52 26.02.2026
17:22 26.02.2026
17:19 26.02.2026
16:33 26.02.2026
16:30 26.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.091