![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Специальная программа «ОМКФ — детям» пройдёт в рамках VI Одесского кинофестиваля
10:12 / 17.06.2015
ОДЕССА, 17 ИЮНЯ 2015 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Специальная программа «ОМКФ — детям» пройдёт в рамках VI Одесского кинофестиваля, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом было объявлено вчера, 16 июня, в ходе пресс-конференции в Одессе. Так, VI Одесский международный кинофестиваль совместно с фестивалем искусства кино для детей и подростков «Чилдрен кинофест» представляет программу «ОМКФ — детям». Вход на все показы в рамках специальной программы детского кино – бесплатный. В рамках программы будут показаны: фильм «Феликс» (ЮАР, Великобритания, режиссер Роберт Дюрран); «Мальчик и мир» (Бразилия, режиссер Але Абреу). Предполагается ретроспективный показ работ Бастера Китона в честь 120-летия со дня его рождения: «Одна неделя» (1920 год); «Лодка» (1921 год); «Полицейские» (1922 год). Также будут показаны лучшие украинские мультфильмы от студии «Укранимафильм»: «Как казаки в футбол играли»; «Капитошка»; «Как Петя Пяточкин слоников считал»; «Халабудка»; «4 неразлучных таракана и сверчок»; «Шел трамвай десятый номер». Как сообщало ИА «Контекст-Причерноморье», VI Одесский международный кинофестиваль пройдет 10-18 июля 2015 г. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
08:52 04.03.2026
08:41 04.03.2026
17:09 03.03.2026
16:13 03.03.2026
16:09 03.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.114 |