![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Премьерные показы спектакля «Последний день лета» пройдут в Украинском театре 29 и 30 января
15:37 / 22.01.2016
ОДЕССА, 22 ЯНВАРЯ 2016 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — 29 и 30 января в Одесском академическом украинском музыкально-драматическом театре им. В. Василько состоятся премьерные показы спектакля «Последний день лета», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом агентству сообщили сегодня, 22 января, в пресс-службе театра. По информации пресс-службы, 29 и 30 января в Украинском театре им. Василько состоятся премьерные показы спектакля режиссера Ивана Урывского «Последний день лета» по мотивам пьесы Александра Вампилова «Утиная охота». Спектакль будет идти в условиях «Сцены 38». Пьеса «Утиная охота» была написана в 1967 году, напечатана в 1970 году. Она сразу же привлекла внимание театров, но отображение суровой, жесткой правды о жизни главного героя привело к тому, что пьесу занесли в список «не рекомендованных к постановке». «Хотя пьеса была написана в советское время, эта история и наш спектакль — вне времени. В каком-то смысле это — психологический триллер. Мы стремились войти в процессы сознания главного героя, добраться до первопричин. Почему он пришел к своему духовному кризису... Есть ли у нашего героя выбор?», — отметил режиссер «Последнего дня лета» И. Урывский. В спектакле заняты актеры: Богдан Паршаков, Владимир Романко, Никита Быканов, заслуженный артист Украины Игорь Геращенко, Марина Климова, Юлия Амелькина, Виктория Остапенко, Юлия Харчук, Дмитрий Цынковский. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
17:39 13.03.2026
17:30 13.03.2026
16:35 13.03.2026
16:15 13.03.2026
15:41 13.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.217 |