ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Мир на Сході: реалії, перспективи та загрози
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Погода
В Україні розпочалася підготовка до зйомок фантастичного телесеріалу
16:35 / 21.10.2019
Культура

ОДЕССА, 21 ЖОВТНЯ 2019 РО-КУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В Україні розпочалася підготовка до зйомок серіалу про подорожі в часі «Часова Варта», передає кореспондент ІА «Контекст-Причерноморье».

Серіал стане адаптацією успішного іспанського проекту «Міністерство часу», два сезони котрого демонструвались на іспанському телебаченні, а виробництво третього сезону відбулися спільно з компанією «Netflix». Створення української версії серіалу під назвою «Часова Варта», відбувається за підтримки Українського культурного фонду, в межах програми підсилення аудіовізуального сектору України.

Український серіал, як обіцяють автори проекту, приверне увагу широкої глядацької аудиторії — шанувальників як гостросюжетних історичних драм, так і популярних серіалів про подорожі в часі, таких як «Пітьма», «Межа» і «Зворотний бік Місяця».

Дія сюжету серіалу розгортається на території сучасного Києва, де діє зовні схожа на нічим непримітний департамент одного з міністерств таємна організація, яка охороняє коридори часу від незаконних переміщень. Її члени протистоять різним зловмисникам, запобігаючи спробам втручання в хід часу. Переміщуючись з однієї епохи в іншу, співробітники «Часової Варти» розшукують порушників, розплутуючи при цьому таємниці, пов'язані з маловідомими та знаковими подіями української історії.

В виробництві серіалу задіяні відомі сценаристи і драматурги Максим Курочкін і Оксана Савченко, журналіст і оглядач Віталій Портников, а одну з головних ролей виконує популярний український актор Олексій Горбунов, відомий по безлічі успішних фільмів.


Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
«МЫ СТРАННО ВСТРЕТИЛИСЬ И СТРАННО РАЗОЙДЕМСЯ»
Первые, назовем их условно "пессимистами", отводили альянсу проевропейского блока ACUM и пророссийской Партии социалистов максимум полгода. "Оптимисты" считали, что коалиционное правительство сумеет продержаться все четыре года каденции парламента. Где-то посередине между двумя этими позициями находились "реалисты", предрекавшие раскол коалиции в 2020 г. с началом кампании по выборам президента Молдовы. Впрочем, наиболее реалистичным оказался "пессимистичный" сценарий. Кабинет Майи Санду не продержался у власти и полугода.

Голодомор — позиція твого сумління: пізнаємо через книгу
Наукова проблема Великого голоду в Україні 1932–1933 років має надзвичайне суспільне значення. Через осмислення найбільш масштабної трагедії в історії новітньої доби стає можливе розбудова держави, де визначатимуть інтереси людини й повагу до людського життя як головної цінності.


Последние новости:
17:47 14.11.2019
17:27 14.11.2019
17:14 14.11.2019
16:59 14.11.2019
16:44 14.11.2019


© 2005—2019 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2019 S&A design team / 1.612