ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
В Україні розпочалася підготовка до зйомок фантастичного телесеріалу
16:35 / 21.10.2019
Культура

ОДЕССА, 21 ЖОВТНЯ 2019 РО-КУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В Україні розпочалася підготовка до зйомок серіалу про подорожі в часі «Часова Варта», передає кореспондент ІА «Контекст-Причерноморье».

Серіал стане адаптацією успішного іспанського проекту «Міністерство часу», два сезони котрого демонструвались на іспанському телебаченні, а виробництво третього сезону відбулися спільно з компанією «Netflix». Створення української версії серіалу під назвою «Часова Варта», відбувається за підтримки Українського культурного фонду, в межах програми підсилення аудіовізуального сектору України.

Український серіал, як обіцяють автори проекту, приверне увагу широкої глядацької аудиторії — шанувальників як гостросюжетних історичних драм, так і популярних серіалів про подорожі в часі, таких як «Пітьма», «Межа» і «Зворотний бік Місяця».

Дія сюжету серіалу розгортається на території сучасного Києва, де діє зовні схожа на нічим непримітний департамент одного з міністерств таємна організація, яка охороняє коридори часу від незаконних переміщень. Її члени протистоять різним зловмисникам, запобігаючи спробам втручання в хід часу. Переміщуючись з однієї епохи в іншу, співробітники «Часової Варти» розшукують порушників, розплутуючи при цьому таємниці, пов'язані з маловідомими та знаковими подіями української історії.

В виробництві серіалу задіяні відомі сценаристи і драматурги Максим Курочкін і Оксана Савченко, журналіст і оглядач Віталій Портников, а одну з головних ролей виконує популярний український актор Олексій Горбунов, відомий по безлічі успішних фільмів.


Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
ДОРОГИ ДЛЯ ДОДОНА. ЗАЧЕМ МОЛДОВЕ ОПАСНЫЙ РОССИЙСКИЙ КРЕДИТ
Наиболее негативный сценарий для Украины - это когда инфраструктура государства, расположенного в ее тылу, переходит под контроль страны-агрессора

Читання — це корисно! ТОП 5 книжок: вибір бібліотекаря
В умовах сьогодення особливої актуальності набуває тема здоров'я, зміцнення імунітету та ведення здорового способу життя. «Mens sana in corpore sano» (лат. «У здоровому тілі — здоровий дух») — відомий крилатий вислів, що став гаслом нашого сьогодення. Одеська національна наукова бібліотека пропонує інтелект-розминку, адже давно доведено, що читання – це прекрасний спосіб підтримувати і покращувати своє інтелектуальне і фізичне здоров’я. Тож, обирайте біблiотерапію, знаходьте книги, які вам подобаються і насолоджуйтеся читанням та укріплюйте свій фізичний і інтелектуальний імунітет. Читайте на здоров'я!

 

Последние новости:
17:50 28.05.2020
17:41 28.05.2020
17:18 28.05.2020
16:59 28.05.2020
16:49 28.05.2020


© 2005—2020 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2020 S&A design team / 0.946