![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
У пожарных больше нет претензий к Украинскому театру Одессы
14:24 / 24.07.2020
ОДЕССА, 24 ИЮЛЯ 2020 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Одесский академический украинский музыкально-драматический театр им. В. Василько выполнил все требования ГСЧС, которая грозила закрыть учреждение из-за опасности пожара. Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе Одесского академического украинского музыкально-драматического театра им. В. Василько. В сообщении учреждения культуры сказано: Переможний та знаменний день для театру, наших улюблених глядачів і всіх, хто протягом року стежив за перипетіями, вболівав і допомагав нам. Сьогодні, ретельно перевіривши усунуті нами недоліки, служба ДСНС, визнала й підтвердила, що все виконано бездоганно і до театру зауважень немає. Нульовий акт підписаний, тож наш глядач у цілковитій безпеці! Ми вдячні всій одеській громаді та всім небайдужим за підтримку! Ми це зробили разом! Пишаємося, що наш театр може назватися зразковим щодо безпеки. До зустрічі у новому сезоні! |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
17:46 08.03.2026
17:42 08.03.2026
17:32 08.03.2026
17:29 08.03.2026
10:55 08.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.381 |