![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Проверка областной прокуратуры не подтвердила освещенного в СМИ факта мора рыбы в Днестровском лимане
11:12 / 04.07.2012
ОДЕССА, 04 ИЮЛЯ 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Проведенная прокуратурой Одесской области проверка не подтвердила факта мора рыбы в Днестровском лимане, о котором сообщал ряд средств массовой информации, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом сегодня, 4 июля, агентству сообщили в пресс-службе прокуратуры Одесской области. По сообщению пресс-службы, «в июне этого года некоторыми СМИ была распространена информация о том, что в Днестровском лимане на Одесчине произошел мор рыбы, которая разбросана на десятки километров побережья. Прокуратурой Одесской области с привлечением органов государственного контроля проведены тщательные проверки по этим сообщениям и установлена гибель 30 особей рыбы (карася и леща). Обследованием береговой части Днестровского лимана и его акватории заморных явлений не выявлено. Приведенные в СМИ факты не подтвердились». |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.
Останні новини:
12:46 01.03.2026
12:41 01.03.2026
Протягом доби на Півдні України знищено 91 російську повітряну ціль, з яких 42 «шахеди» — на Одещині
12:38 01.03.2026
11:58 01.03.2026
10:36 01.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.072 |