ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Правоохранители области изъяли за сутки более двух килограммов наркотиков
13:18 / 30.08.2012

ОДЕССА, 30 АВГУСТА 2012 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Сотрудники сектора по борьбе с незаконным оборотом наркотиков за сутки, 28 августа, изъяли в Одесской области более 2 килограммов наркотиков, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 30 августа, агентству сообщили в отделе по связям с общественностью Главного управления Министерства внутренних дел Украины в Одесской области.

По информации отдела, 28 августа в ходе проведенных оперативных мероприятий сотрудники сектора по борьбе с незаконным оборотом наркотиков Балтского районного отдела милиции во время осмотра домохозяйства жителя районного центра нашли около двух килограммов наркотического вещества и принадлежности для его употребления. Зелье находилось в полиэтиленовых пакетах в сухом неизмельченном состоянии в одном из сараев возле дома.

В настоящее время возбуждено уголовное дело по признакам преступления предусмотренными ст. 309 ч. 3 (хранение наркотических средств в особо крупных размерах) УК Украины.

В городе Рени Одесской области граждане сообщили на «телефон доверия» Ренийского районного отдела милиции о том, что по одной из центральных улиц города идет человек, у которого в руках находится пакет с наркотическим веществом.

Сотрудники подразделения БНОН Ренийского районного отдела милиции осуществили выезд на указанную улицу, где и задержали 26-летнего местного жителя. В результате проведенного поверхностного осмотра правоохранители у него обнаружили и изъяли полиэтиленовый пакет с 300 г наркотика. Согласно справке эксперта, изъятое вещество является особо опасным наркотическим средством — канабисом, оборот которого в Украине запрещен.

Правоохранители собирают материалы для возбуждения уголовного дела по ст.309 (хранение наркотических веществ) УК Украины.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
17:46 08.03.2026
17:42 08.03.2026
17:32 08.03.2026
17:29 08.03.2026
10:55 08.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.035