ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«Один из «полтавских стрелков» пожизненное получит точно», — мнение
11:42 / 16.01.2013

ОДЕССА, 16 ЯНВАРЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Начальник Управления Государственной пенитенциарной службы Украины в Одесской области Александр Адзеленко считает, что один из «полтавских стрелков», устроивших бойню в ночном клубе «Беллини» будет приговорен к пожизненному заключению, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое мнение А. Адзеленко озвучил вчера, 16 января, в интервью корреспонденту агентства.

«Полтавские стрелки сегодня сидят в Одесском СИЗО, ждут суда. Из никто не пытает, никто над ними не издевается, несмотря на то, что они совершили столь тяжкое преступление. Смотришь – вроде абсолютно нормальные, адекватные люди. Я не судья, но один из них, который стрелял – получит пожизненное, второй – не знаю», — отметил он.

Как сообщало ИА «Контекст-Причерноморье», 9 декабря 2012 года сотрудники милиции задержали двух уроженцев Полтавской области, которые устроили стрельбу в баре «Беллини». В результате стрельбы двое жителей Одессы получили огнестрельные ранения несовместимые с жизнью и скончались на месте. Еще три человека получили телесные повреждения неопасные для жизни. Возбуждено уголовное дело по статье 115 части 2 УК Украины (умышленное убийство двух и более лиц).


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
15:01 07.03.2026
12:49 07.03.2026
12:47 07.03.2026
12:44 07.03.2026
10:45 07.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.017