![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
690 несовершеннолетних преступников находились на учете в ОВД области в 2012 году, — данные
14:40 / 20.02.2013
ОДЕССА, 20 ФЕВРАЛЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — В течение 2012 года в Одесской области на учете в органах внутренних дел состояло 690 несовершеннолетних, которые совершили преступления, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом начальник отдела криминальной милиции по делам детей ГУМВД Украины в Одесской области Виталий Капуляк сообщил сегодня, 20 февраля, в ходе заседания круглого стола на тему: «Социальная защита детей — решаем проблему вместе». Начальник отдела отметил, что в течение 2012 года в Одесской области на учете в ОВД состояло 690 несовершеннолетних, которые совершили преступления, 320 из них не работают и не учатся. Более 60 детей совершили преступления повторно. «Из 100 несовершеннолетних, которых мы направляли в Центр занятости, только один туда попал. Нужно решить, что сейчас, если в течение двух недель ребенок не дойдет до Центра занятости, то его правоохранительные органы будут приводить чуть ли не за ручку», — добавил В. Капуляк. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
12:21 11.03.2026
11:35 11.03.2026
11:07 11.03.2026
11:04 11.03.2026
10:32 11.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.114 |