![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
«Реконструкция терминала аэропорта позволит нам применить европейские технологии», — Южная таможня
16:28 / 10.07.2013
ОДЕССА, 10 ИЮЛЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Начальник Южной таможни Миндоходов Владимир Григорьев считает, что реконструкция терминала Международного аэропорта «Одесса» позволит применить технологии, отвечающие европейской практике, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом В. Григорьев сообщил сегодня, 10 июля, в ходе форума предпринимателей «Курорт-2013». «С курортным сезоном возрастает количество чартерных рейсов. Большие надежды мы возлагаем на реконструкцию аэропорта, которая предполагает увеличение его пропускной способности с 400 до 1 тысячи пассажиров в час. Это позволит применить технологии, отвечающие европейской практике, согласно которой сотрудники таможни осуществляют контроль с помощью технических средств. Практически в залах прилета и улета инспекторов не будет», — отметил он. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
09:10 10.03.2026
08:48 10.03.2026
08:46 10.03.2026
08:44 10.03.2026
08:40 10.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.411 |