ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Котовские правоохранители расследуют факт порчи автобуса, готовившегося к поездке в Киев
10:58 / 25.11.2013

ОДЕССА, 25 НОЯБРЯ 2013 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Работники Котовского городского отдела милиции расследуют факт повреждения автобуса, который якобы должен был везти митингующих на Майдан в Киев, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом сегодня, 25 ноября, агентству сообщили в отделе по связям с общественностью Главного управления Министерства внутренних дел Украины в Одесской области.

Как отметили в отделе, «в ряде средств массовой информации появилось сообщение о том, что в Котовске молодые люди забросали камнями автобус с митингующими, которые направлялись на Майдан Независимости в г. Киев.

Сообщаем, что в 20:40 в Котовский городской отдел милиции обратился житель районного центра, который сообщил, что неизвестные лица повредили лобовое стекло его автобуса.

Выездом на место происшествия следственно-оперативной группы Котовского ГО было установлено, что автобус марки «Неоплан» должен был перевозить в Киев экскурсантов, но в 20:30, когда водитель автобуса припарковал транспортное средство и пошел к своему дому, в его отсутствие неизвестные камнями повредили лобовое стекло. На момент происшествия в салоне автобуса пассажиров не было».

По данному факту следственным отделом Котовского ГО открытое уголовное производство по ст. 194 (умышленное уничтожение или повреждение имущества) УК Украины.

Правоохранители принимают меры по установлению лиц, причастных к совершению правонарушения и привлечения их к ответственности.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
17:44 09.03.2026
17:28 09.03.2026
17:22 09.03.2026
17:14 09.03.2026
17:03 09.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.057