ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Пограничники задержали 12-летнюю девочку, пытавшуюся попасть в Украину вне пункта пропуска
14:57 / 12.12.2013

ОДЕССА, 12 ДЕКАБРЯ 2103 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Пограничный наряд отдела «Степановка» Белгород-Днестровского отряда остановил 12-летнюю жительницу Приднестровья, которая пыталась попасть в Украину вне пункта пропуска, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 12 декабря, в пресс-службе Государственной пограничной службы Украины.

По информации пресс-службы, пограничный наряд отдела «Степановка» Белгород-Днестровского отряда остановил 12-летнюю жительницу Приднестровья, которая пыталась попасть в Украину вне пункта пропуска.

Малолетняя путешественница сообщила, что попыталась попасть в Украину вне пункта пропуска, надеясь, что ее никто не заметит. Девочка объяснила, что хотела навестить своего брата, который проживает на территории Украины в селе Розалевка. Также путешественница сообщила, что ее родители не могли вместе с ней официально пересечь государственную границу в местном пункте пропуска, который расположен в 300 метрах от места ее задержания.

Сейчас несовершеннолетнюю нарушительницу границы передали сотрудникам детской комнаты Раздельнянского райотдела милиции Одесской области.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
12:23 03.03.2026
12:21 03.03.2026
11:30 03.03.2026
11:05 03.03.2026
10:57 03.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.287