ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



«В южных районах Одесской области наблюдается острая нехватка кадрового состава органов внутренних дел», — Катеринчук
12:25 / 26.09.2014

ОДЕССА, 26 СЕНТЯБРЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Начальник Главного управления Министерства внутренних дел Украины в Одесской области генерал-майор Иван Катеринчук заявил, что в южных районах Одесской области наблюдается острая нехватка кадрового состава органов внутренних дел, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Такое заявление И. Катеринчук сделал сегодня, 26 сентября, выступая на внеочередном заседании сессии Одесского областного совета.

«Одним из факторов, негативно влияющих на оперативную обстановку на Юге области, является недостаточная штатная численность органов внутренних дел, обслуживающих эти районы. В настоящее время из 7 районов только в 4 функционирует подразделение патрульной службы общей численностью 41 человек, которые задействуются на охрану правопорядка непосредственно в общественных местах этого района и не являются мобильными подразделениями особого назначения, которые могли бы оперативно реагировать на криминальные проявления на Юге Одесской области.

Учитывая эти факты, с целью увеличения плотности перекрытия территории патрульно-постовыми нарядами, задействованными на охрану общественного порядка, усиления противодействия криминалитету, Главным управлением инициировано, а в дальнейшем приказом МВД Украины в структуре ГУ МВД Украины в Одесской области создана рота патрульной службы «Болград» с численностью в 100 единиц. На сегодня у нас уже 29 человек отобрано и дальше продолжается комплектование», — отметил он.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
17:50 06.03.2026
16:32 06.03.2026
15:17 06.03.2026
14:46 06.03.2026
13:40 06.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.010