ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Правоохранители рассчитывают оперативно раскрыть убийство с расчленением на Пантелеймоновской
14:36 / 07.10.2014

ОДЕССА, 07 ОКТЯБРЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ – Правоохранительные органы рассчитывают оперативно раскрыть убийство женщины, расчлененный труп которой был найден на улице Пантелеймоновской, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом спикер ГУ МВД Украины в Одесской области Алла Марченко сообщила сегодня 7 октября, в ходе брифинга.

«На Пантелеймоновской улице возле дома №5 был найден фрагмент женского тела. В Приморский райотдел поступило сообщение, что возле мусорного бака обнаружен подозрительный черный пакет, перемотанный скотчем. Следственно-оперативная группа выяснила, что в пакете находился труп без рук, ног и головы. Установлено, что погибшая — женщина около 50 лет. Сейчас ведется следственная работа, ищут остальные части тела, опрашиваются свидетели, устанавливается личность умершей.

Возле мусорного бака были найдены и отобраны улики.

Мы считаем, что нужно не очень много времени, чтобы установить личность и преступника.

Данное преступление классифицируется по ч. 1 ст. 115 УК Украины «Умышленное убийство»», – рассказала А. Марченко.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
12:13 05.03.2026
11:50 05.03.2026
11:05 05.03.2026
11:02 05.03.2026
10:40 05.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.069