![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Сотрудники УМВД на ОЖД изъяли 6,5 килограмма наркотиков в рамках операции «Мак-2014»
15:19 / 07.10.2014
ОДЕССА, 07 ОКТЯБРЯ 2014 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ ― В рамках операции «Мак-2014» сотрудники Управления МВД на Одесской железной дороге изъяли 6,5 кг наркотиков, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье». Об этом агентству сообщили сегодня, 7 октября, в отделе по связям с общественностью Управления Министерства внутренних дел Украины на Одесской железной дороге. Как сообщили в отделе, в Управлении подвели итоги оперативно-профилактической отработки под условным названием «Мак». Операция проводилась с 20 мая по 26 сентября 2014 года с целью принятия мер по выявлению и уничтожению нелегальных посевов мака и конопли, перекрытию каналов поступления наркотиков к потребителям. Всего из незаконного оборота изъято 6,58 кг наркотических средств и психотропных веществ, в том числе: 190 г соломки мака, 224 мл раствора опия, 101 таблетку сильнодействующего лекарственного средства «Димедрол», 279 мл ангидрида уксусной кислоты, а также 223 куста конопли. За время проведения профилактической отработки разоблачены 148 уголовных правонарушений, связанных с незаконным оборотом наркотиков. Из них: 6 –за незаконный посев мака или конопли, предусмотренных ст. 310 УК Украины; 25 – за сбыт наркотиков; 16 – за сбыт сильнодействующих лекарственных средств; 15 – за сбыт прекурсоров; 6 – за публичное употребление наркотиков; 2 – за содержание наркопритонов. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
12:35 09.03.2026
11:48 09.03.2026
11:19 09.03.2026
10:50 09.03.2026
10:49 09.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.023 |