ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Оперативники ГФС Одесчины изъяли из незаконного оборота 400 литров спирта
12:55 / 27.07.2015

ОДЕССА, 27 ИЮЛЯ 2015 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Сотрудники фискальной и пограничной служб выявили и изъяли в самодельной лодке на берегу Кучурганского водохранилища пластиковые канистры с 400 литрами спиртосодержащей жидкости, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 27 июля, в пресс-службе ГУ ГФС Украины в Одесской области.

По информации пресс-службы, сотрудники фискальной и пограничной служб выявили и изъяли в самодельной лодке на берегу Кучурганского водохранилища пластиковые канистры, наполненные прозрачной жидкостью с характерным запахом спирта.

Всего в ходе проведенного осмотра было изъято 20 пластиковых канистр объемом 20 литров каждая.

Таким образом из незаконного оборота изъято 400 литров спиртосодержащей жидкости на сумму 40 тыс. грн., также конфискована лодка ориентировочной стоимостью 2 тыс. грн.

Проводятся мероприятия по установлению происхождения изъятых товарно-материальных ценностей и их владельца.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня виступлять в Одесі! Буде подвійна порція хітів і багато сюрпризів
Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.

Останні новини:
17:54 02.03.2026
17:03 02.03.2026
16:38 02.03.2026
16:33 02.03.2026
15:48 02.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.556