ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Одесская милиция расследует обстоятельства разбойного нападения на автомобиль напротив здания ОГА
15:30 / 27.08.2015

ОДЕССА, 27 АВГУСТА 2015 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Одесская милиция расследует обстоятельства сегодняшнего разбойного нападения на автомобиль на перекрестке проспектов Шевченко и Гагарина, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 27 августа, в Приморском РО ОГУ ГУМВД Украины в Одесской области.

По информации отдела, сегодня в 12:26 в Приморский райотдел милиции поступило сообщение о том, что на перекрестке проспектов Шевченко и Гагарина группа неизвестных лиц совершила нападение на водителя автомобиля «Toyota Camry» и похитила у него деньги.

В ходе проверки установлено, что на проспекте Гагарина угол Шевченко была припаркована «Toyota Camry», в которой находился водитель. Из автомобиля «Porsche Cayenne» вышли двое мужчин, один из которых был в маске, и подошли к водителю «Toyota Camry», сделав несколько выстрелов в сторону машины.

Между водителем и мужчинами возникла драка. В ходе столкновения неизвестные пытались завладеть пакетом с деньгами, но тот порвался и деньги выпали.

Злоумышленникам удалось забрать лишь часть денег, после чего они с места преступления скрылись в неизвестном направлении.

Сумма материального ущерба устанавливается.

По данному факту начато уголовное производство по признакам статьи 187 (разбой) Уголовного кодекса Украины.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
17:19 11.03.2026
16:40 11.03.2026
16:26 11.03.2026
16:22 11.03.2026
16:06 11.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.064