ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Двое иностранцев вчера пытались подкупить пограничников Одесского отряда
10:53 / 09.02.2016

ОДЕССА, 09 ФЕВРАЛЯ 2016 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Вчера, 8 февраля, пограничники Одесского пограничного отряда зафиксировали два случая, когда иностранные граждане предлагали взятки за принятие неправомерных решений, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 9 февраля, в отделе по вопросам взаимодействия со СМИ администрации Государственной пограничной службы Украины.

Так, по информации отдела, в аэропорту Одессы во время прохождения пограничного контроля гражданин Сирии предоставил контролеру загранпаспорт, в которые были вложены 400 гривен.

Еще один случай зафиксирован в пункте пропуска «Ильичёвск МП». Во время оформления теплохода, который следовал в Батуми, выяснилось, что один из пассажиров – гражданин Грузии, превысил срок пребывания на территории Украины. Во избежание административной ответственности грузин пытался подкупить инспектора, вложив в билет 20 долларов.

В обоих случаях был остановлен пограничный контроль, приняты меры по документированию фактов попытки дачи взятки. Направленно сообщение для внесения обоих фактов в ЕРДР. Кроме того, обоим гражданам будет запрещен въезд в Украину сроком на три года.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
17:19 11.03.2026
16:40 11.03.2026
16:26 11.03.2026
16:22 11.03.2026
16:06 11.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.282