ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



По факту нападения на АЗС в Одессе открыто уголовное производство по статье «Разбой»
09:42 / 21.03.2016

ОДЕССА, 21 МАРТА 2016 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — По факту вооруженного нападения на АЗС на улице Ицхака Рабина в Одессе открыто уголовное производство по статье «Разбой», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили сегодня, 21 марта, в ОК ГУНП в Одесской области.

По информации отдела, в ночь с 19 на 20 марта неизвестные в масках, угрожая оружием, совершили разбойное нападение на автозаправочную станцию, расположенную на улице Ицхака Рабина.

По предварительным данным, трое или четверо злоумышленников, угрожая пистолетом, положили на пол двух сотрудников АЗС и забрали деньги, которые были в кассе, после чего скрылись в неизвестном направлении.

В результате нападения никто не пострадал.

Правоохранители проводят мероприятия по установлению личностей нападавших и их место нахождения.

По данному факту начато уголовное производство по признакам уголовного преступления, предусмотренного ч. 3 ст. 187 (разбой) Уголовного кодекса Украины.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня виступлять в Одесі! Буде подвійна порція хітів і багато сюрпризів
Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.

Останні новини:
16:33 02.03.2026
15:48 02.03.2026
15:08 02.03.2026
14:53 02.03.2026
14:42 02.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 2.335