![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
В Одессе выявили нелегальных мигрантов, торговавших шаурмой
17:51 / 31.03.2021
ОДЕССА, 31 МАРТА 2021 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — Во время рейда сотрудниками ГУ ГМС Украины в Одесской области обнаружены иностранцы, которые нарушили миграционное законодательство нашей страны. Об этом ИА «Контекст-Причерноморье» сообщили в пресс-службе Миграционной службы Одесской области. Относительно гражданина Алжира, обнаруженного в ходе совместного с сотрудниками управления миграционной полиции ГУНП в Одесской области рейда, уже принималось решение о принудительном возвращении на его родину, которое нарушитель не выполнил. Повторно он был обнаружен во время миграционной проверки в заведении питания, где иностранец работал поваром шаурмы. Сотрудники Миграционной службы Одесской области выявили и гражданина Азербайджана, который аналогично работал поваром шаурмы и также не выполнил ранее решение о принудительном возвращении. Иностранцев поместили в Государственное учреждение «Николаевский пункт временного пребывания иностранцев и лиц без гражданства, незаконно находящихся в Украине ГМС Украины» с последующим выдворением за пределы нашей страны. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.
Останні новини:
17:41 04.03.2026
17:36 04.03.2026
17:30 04.03.2026
17:11 04.03.2026
16:25 04.03.2026
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.033 |