![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
Внаслідок російської агресії в Україні загинуло вже 219 дітей
![]() 16:22 / 29.04.2022
ОДЕСА, 29 КВІТНЯ 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — Українськими ювенальними прокурорами розпочато кримінальні провадження за фактами варварських обстрілів житлових будинків та інших злочинів російських окупантів, внаслідок яких вже загинуло щонайменше 219 дітей. Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Офісу Генерального прокурора. У повідомленні ОГП сказано: Станом на ранок 29 квітня 2022 року більше ніж 617 дітей постраждали в Україні внаслідок збройної агресії Російської Федерації. За офіційними даними 219 дітей загинуло та понад 398 отримали поранення різного ступеня тяжкості. Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях. Найбільше постраждало дітей у Донецькій області — 139, Київській — 115, Харківській — 95, Чернігівській — 68, Херсонській — 44, Миколаївській — 43, Луганській — 37, Запорізькій — 27, Сумській — 17, у м.Києві — 16, Житомирській — 15. Стало відомо, що в перший тиждень березня на автодорозі біля с.Красне Чернігівського району Чернігівської області на міні підірвався автомобіль в результаті чого загинули діти — 2 та 14 років. 7 березня під час артилерійського обстрілу окупантами Романівського мосту в м.Ірпінь отримав контузію 10-річний хлопчик. 28 квітня внаслідок обстрілу ворожими військами с.Циркуни Харківського району Харківської області отримала поранення 10-річна дівчинка. 28 квітня внаслідок обстрілу м.Запоріжжя отримали поранення 5 людей, серед яких дитина. Також стало відомо, що 11 квітня в м.Харків внаслідок артилерійського обстрілу отримав поранення 9-річний хлопчик. 21 квітня до лікувального закладу Дніпропетровської області доставлено 17-річного хлопця з пораненнями, які він отримав внаслідок обстрілів окупантами м. Маріуполь. 1556 закладів освіти пошкоджено внаслідок щоденних бомбардувань та обстрілів українських міст і сіл збройними силами РФ. При цьому 102 з них зруйновано повністю. |
Пошук:
![]() ![]() ![]() Сергій Токарєв
На Всемирном экономическом форуме (WEF) был представлен отчет The Future of Jobs Report 2025, анализирующий будущее рынка труда. Хотя основной акцент в исследовании сделан на изменения в профессиях, наибольшие выводы из него должны сделать высшие учебные заведения — говорит в своей колонке для 24 канала Сергей Токарев, инвестор, сооснователь и партнер Roosh.
![]() ![]() ![]() В Одеській національній науковій бібліотеці з нагоди 154-ї річниці від дня народження Лесі Українки, у рамках проєкту «Лесиними стежками», до уваги користувачів представлено книжкову виставку «Море, море! Без краю просторе, Руху повне і разом спокою…»: Леся Українка і Одеса».
![]() Останні новини:
19:49 01.03.2025
![]() 13:21 01.03.2025
![]() 11:12 01.03.2025
![]() 10:22 01.03.2025
![]() 09:47 01.03.2025
![]() |
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.217 |