ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Застава одеського підозрюваного у злочинах піде на потреби ЗСУ
11:51 / 26.01.2023

ОДЕСА, 26 СІЧНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – За клопотанням прокурора на потреби Збройних Сил України спрямують майже 700 тисяч гривень застави підозрюваного в участі у злочинному угрупуванні.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Одеської обласної прокуратури.

В повідомленні прокуратури сказано:

За клопотанням прокурорів Одеської обласної прокуратури, у зв’язку з порушенням підозрюваним покладених обов’язків, судом прийнято рішення про звернення застави на підтримку українських захисників. Одночасно до підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Сплачені кошти на загальну суму майже 700 тис грн будуть перераховані на спеціальний рахунок Збройних Сил України.

Слід зазначити, що підозрюваний є учасником злочинного угруповання, стосовно якого триває досудове розслідування за фактом вербування 40 громадян України та їх переміщення з України до Французької Республіки, з метою втягнення у злочинну діяльність для отримання соціальних виплат з державного бюджету Франції після набуття статусу біженця (ч. 2 ст. 149 КК України).


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня виступлять в Одесі! Буде подвійна порція хітів і багато сюрпризів
Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.

Останні новини:
17:22 26.02.2026
17:19 26.02.2026
16:33 26.02.2026
16:30 26.02.2026
16:15 26.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.065