ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Інспектор одеської поліції підозрюється в незаконному оформленні дозволів на зброю
16:01 / 06.07.2023

ОДЕСА, 06 ЛИПНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Інспектора одеської поліції викрили на схемі незаконного заробітку через оформлення дозволів на зброю.

Про це ІА «Контекст-Причорномор’я» повідомили в пресслужбі Одеської обласної прокуратури.

За процесуального керівництва прокурорів Одеської обласної прокуратури викрито інспектора сектору протидії домашньому насильству одного з одеських районних управлінь поліції на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави.

Слідством встановлено, що поліцейський налагодив схему незаконного заробітку шляхом надання своїх «послуг» в оформленні дозвільних документів на зброю.

Він підшукував «клієнтів», охочих придбати вогнепальну зброю, та за винагороду пропонував свою допомогу у «спрощенні» процедури отримання дозволу. При цьому зазначав, що без його участі та впливу на рішення колег, отримати «позитивний» результат з цього питання буде доволі складно. Свої «послуги» він оцінював від 100 до 500 доларів США, в залежності від виду зброї.

Наразі інспектору повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 369-2 КК України, вирішуються питання щодо обрання запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади. Встановлюються інші особи, причетні до схеми незаконного заробітку.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі ТУ ДБР у Миколаєві за оперативного супроводу співробітників Одеського управління ДВБ НПУ.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
17:41 04.03.2026
17:36 04.03.2026
17:30 04.03.2026
17:11 04.03.2026
16:25 04.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.252