![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
ОГП: на Одещині викрито прикордонника та військовослужбовця РТЦК та СП, які одержали 7000 доларів США за сприяння в уникненні мобілізації
![]() 17:01 / 07.02.2024
ОДЕСА, 07 ЛЮТОГО 2024 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — За процесуального керівництва Одеської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону інспектору відділу інспекторів прикордонного загону ДПСУ та військовослужбовцю Роздільнянського РТЦК та СП повідомлено про підозру в одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України). Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Офісу Генерального прокурора. В повідомленні ОГП сказано: За даними слідства, інспектор прикордонної служби, діючи у змові з військовослужбовцем РТЦК та СП, вимагали від осіб призовного віку неправомірну вигоду за зняття їх з військового обліку шляхом визнання непридатними до проходження військової служби. На початку січня 2024 року підозрювані повідомили родичу військовозобов’язаного про майбутню мобілізацію його батька з подальшим відправленням безпосередньо у зону ведення бойових дій. За неправомірну вигоду вони «обіцяли» допомогти у вирішення питання щодо відстрочки батька від призову за мобілізацією на півроку. Наприкінці січня 2024 року вони одержали 1200 доларів США за виготовлення документів, які стали б підставою для зняття військовозобов’язаного з військового обліку Роздільнянським РТЦК та СП. Правоохоронці затримали підозрюваних в порядку ст. 208 КПК України під час отримання другої частини неправомірної вигоди в сумі 5800 доларів США. Наразі готується клопотання до суду про обрання затриманим запобіжного заходу. Досудове розслідування та оперативний супровід здійснюється ТУ ДБР, розташованим у м. Миколаєві. |
Пошук:
![]() ![]() ![]() Сергій Токарєв
На Всемирном экономическом форуме (WEF) был представлен отчет The Future of Jobs Report 2025, анализирующий будущее рынка труда. Хотя основной акцент в исследовании сделан на изменения в профессиях, наибольшие выводы из него должны сделать высшие учебные заведения — говорит в своей колонке для 24 канала Сергей Токарев, инвестор, сооснователь и партнер Roosh.
![]() ![]() ![]() 25 квітня 2025 року о 12.00 стартує щорічний конкурс читацьких відгуків «КНИГОЛЮБ» – партнерський проєкт Одеської національної наукової бібліотеки та громадської організації Ротарі клуб «Одеса-Рішельє»
![]() Останні новини:
14:54 26.04.2025
![]() 13:02 26.04.2025
![]() 11:29 26.04.2025
![]() 11:23 26.04.2025
![]() 11:20 26.04.2025
![]() |
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 1.078 |