Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:

Новини / Спорт
Одеські спортсменки успішно завершили в Бельгії олімпійський відбір бронзою Кубку світу з фехтування.
Упродовж минулого вікенду, в спорткомплексі НУ «Одеська політехніка», відбулося три змагання з карате національного рівня, в яких взяли участь більше 550-ти спорстменів із 8-ми регіонів України.
В Одесі пройшов чемпіонат України зі стрибків на батуті, на якому одеситки золоту, срібну та 2 бронзові медалі.
Одеські спортсмени завоювали 2 золоті медалі на етапі Кубку України зі стендової стрільби «Кубок Галичини», який відбувся у Львові.
Одеські спортсменки Олена Кравацька та Аліна Комащук у складі збірної України завоювали друге місце етапу Кубка світу з фехтування.
Одеська спортсменка Анна Суворова у складі національної збірної команди України здобула «бронзу» чемпіонату Європи з фехтування.
19-річна одеська спортсменка вперше піднялася на п’єдестал престижного турніру з карате.
Спортсмени з Одеської області завоювали 4 медалі молодіжного чемпіонату Європи з карате.
Чорноморський кандидат на участь в Олімпійських іграх здобув переконливу перемогу на чемпіонаті України з легкої атлетики.
Одеські спортсмени здобули п’яту перемогу на міжнародних змаганнях з фігурного катання.
Одеський спортсмен став переможцем великого міжнародного турніру з плавання.
Юна одеська спортсменка здобула перемогу на престижному турнірі з кульової стрільби в Німеччині.
23-річна одеська спортсменка Даяна Ястремська вперше в кар’єрі вийшла у півфінал турніру «Великого шолому», і в четвер зіграє у півфіналі відкритого чемпіонату Австралії.
В одеській СДЮСШОР імені Бориса Літвака відбулося велике спортивне свято для дітей.
14-16 грудня в Києві проводився командний чемпіонат України із синхронного плавання.
Одеські спортсмени продовжили збирати золоті медалі на міжнародних змаганнях з фігурного катання.
Юна одеська спортсменка вперше перемогла на чемпіонаті України з фехтування.
24-25 листопада 2023 року в Ужгороді, у спорткомплексі «Зінедін», відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших юнаків та дівчат до 15 років.
Одеські спортсмени зібрали багатий врожай медалей на всеукраїнському турнірі з фігурного катання.
16-20 листопада в Черкасах відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука серед кадетів та молодших кадетів.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 ...
Пошук:
розширений

Микола Саранча
Роль міді та марганцю для озимої пшениці
У сучасному сільському господарстві все більшу роль для отримання щедрих та якісних врожаїв озимої пшениці відіграють мікроелементи, зокрема мідь та марганець. Вони мають вагомий вплив на проходження фізіологічних процесів під час росту та розвитку рослин та формування врожаю. Значення мікроелементів для сільськогосподарських рослин зросло із підвищенням врожайності, яку стимулюють, застосовуючи NPK добрива. Проте забезпечення мікроелементами з ґрунту не завжди задовольняє потребу рослин, що і призводить до прояву дефіциту.

Традиційні Шевченківські читання, присвячені 210-й річниці від дня народження Великого Кобзаря
6 березня о 12:00 у Музеї книги ОННБ — Шевченківські читання до 210 річниці від дня народження Великого Кобзаря