ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Одеські лучники успішно виступили на всеукраїнських змаганнях
11:28 / 01.02.2022
Спорт

ОДЕСА, 01 ЛЮТОГО 2022 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Одеські спортсмени – переможці та призери Всеукраїнського турніру «Кадетський турнір пам’яті заслуженого тренера України Морозова В.Ю.» зі стрільби з лука, який відбувся у Харкові.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради.

Одесу на змаганнях, у яких взяли участь 70 спортсменів із трьох областей України та Києва, представили вихованці Комунального закладу спеціалізованої позашкільної освіти «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №17».

За результатами змагань одесити посіли призові місця, зокрема:

- Ігор Проценко — 1 місце у кваліфікаційному раунді (особистий залік), 3 місце в олімпійському раунді (особистий залік);

- Олексій Мартиненко — 2 місце у кваліфікаційному раунді (особистий залік);

- Поліна Ткаченко — 1 місце в олімпійському раунді (особистий залік), 2 місце у кваліфікаційному раунді (особистий залік).

У командному заліку серед збірних команд одесити посіли також призові місця:

- Ігор Проценко та Олексій Мартиненко — 1 місце;

- Поліна Ткаченко та Софія Цимбалова — 2 місце.

Підготували спортсменів до змагань тренери-викладачі: Валерія Ткаченко, Дар’я Карагяур та Олена Віхрова.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня виступлять в Одесі! Буде подвійна порція хітів і багато сюрпризів
Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.

Останні новини:
12:46 01.03.2026
12:41 01.03.2026
12:38 01.03.2026
11:58 01.03.2026
10:36 01.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.009