ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Міськрада: одеситки успішно виступили на чемпіонаті України з синхронного плавання
17:02 / 20.03.2025
Спорт

ОДЕСА, 20 БЕРЕЗНЯ 2025 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я — З 16 по 19 березня у Києві проводився чемпіонат України з синхронного плавання.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в департаменті інформації Одеської міськради (телеграм-канал).

В повідомленні міськради сказано:

У змаганнях брали участь понад 90 спортсменів із Харківської, Одеської, Миколаївської областей та м. Києва.

У складі збірної команди Одеської області виступали спортсменки Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Чорноморець» Владислава Кочерба, Софія Саруханян, Таїсія Почепинська, Єлизавета Сєдова, а також вихованки Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Марія Борисова, Анастасія Борисова, Олена Алієвська, Олександра Леонідова, Єва Гавалко, Олександра Футорна і Анастасія Долгова.

Серед «солісток» у технічній програмі Владислава Кочерба виборола бронзову нагороду, в довільній програмі – срібну.

У складі міксованих груп Владислава Кочерба та Софія Саруханян в технічній та акробатичній програмах здобули срібні медалі, в довільній програмі – стали чемпіонками України.

Серед груп у довільній програмі збірна Одеської області у складі Єлизавети Сєдової (СДЮСШОР «Чорноморець»), Марії Борисової, Анастасії Борисової, Єви Гавалко, Олени Алієвської, Олександри Футорної та Олександри Леонідової виборола бронзові нагороди.

Підготували спортсменок тренерки-викладачки Ольга Ніколайчук (СДЮСШОР «Чорноморець) та Світлана Першина.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня виступлять в Одесі! Буде подвійна порція хітів і багато сюрпризів
Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян 1 березня з винятковим спільним концертом виступлять в Одесі. До свого великого спільного туру Україною Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян приготували величезну кількість сюрпризів. Постануть перед нами щирими і справжніми! Романтичними, темпераментними, веселими, палкими.

Останні новини:
10:45 28.02.2026
09:42 28.02.2026
09:39 28.02.2026
09:35 28.02.2026
09:33 28.02.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.039