ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:




ДБР: херсонські посадовці вивели під час російської окупації гроші КП на свої рахунки
17:22 / 25.10.2023

ОДЕСА, 25 ЖОВТНЯ 2023 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – Працівники Державного бюро розслідувань повідомили посадовцям Херсона про підозру у тому, що вони під час російської окупації вивели з комунального підприємства на власні рахунки мільйони гривень.

Про це ІА «Контекст-Причорномор'я» повідомили в прес-службі Державного бюро розслідувань.

В повідомленні відомства сказано:

Працівники ДБР повідомили про підозру керівництву комунального підприємства «Херсонтеплоенерго», яке під час окупації Херсону незаконно вивело зі структури 13 млн грн.

На початку окупації Херсона на рахунках «Херсонтеплоенерго» були накопичені платежі від фізичних та юридичних осіб за надані послуги з постачання теплової енергії. Замість збереження грошей підприємства на депозиті або оплати боргів за газ, директорка підприємства організувала схему виведення коштів на приватні рахунки. До реалізації протиправної схеми вона залучила головного бухгалтера та керівницю профспілкової організації.

Маючи віддалений доступ до рахунків підприємства, директорка та головбух переказали гроші на рахунок профспілкової організації всупереч законодавству, яке діє під час воєнного стану.

Потім за участі голови профспілкової організації ці кошти переказали під виглядом безвідсоткової позики на споживчі потреби на власні приватні рахунки. Далі вони могли розпоряджатися цими грошима на свій розсуд.

Загалом за такою схемою з «Херсонтеплоенерго» в період з червня по серпень 2022 року було виведено 13 млн грн. З них понад 5,5 млн грн були переведені на особисті банківські рахунки директора, головного бухгалтера та голови профспілки.

Трьом фігуранткам повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, вчинене за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 6 років.

Підприємству повернуті всі виведені злочинним шляхом гроші.

Директорка підприємства вже не обіймає вказану посаду, до суду подані клопотання щодо відсторонення від посад двох інших учасниць оборудки.

Процесуальне керівництво здійснює Херсонська обласна прокуратура.


Пошук:
розширений

Автор
Почему до датчика уровня сахара от Apple еще далеко
По данным Международной федерации диабета (IDF) за 2021 год, от диабета страдают 10,5% людей в возрасте от 20 до 79 лет и половина из них не знает об этом. Согласно прогнозам, к 2045 году этим заболеванием будет болеть на 46% больше — каждый восьмой взрослый или 783 миллиона человек. Эта перспектива пугающая, но не удивительная, учитывая текущую ситуацию

7-9 черв­ня 2024 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться XXIV Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині»
Під егі­дою Мі­ніс­тер­ства культу­ри та ін­фор­ма­цій­ної політи­ки Ук­раї­ни, Одесь­ка на­ціо­наль­на на­у­ко­ва біб­ліо­те­ка, Ук­ра­їнсь­ка асо­ціа­ція ви­дав­ців та кни­го­роз­по­всюд­жу­ва­чів, Дер­жав­на на­у­ко­ва уста­но­ва «Книж­ко­ва па­ла­та Ук­раї­ни іме­ні Іва­на Фе­до­ро­ва» за спри­ян­ня Одесь­кої об­лас­ної дер­жав­ної ад­міністра­ції, Одесь­кої об­лас­ної та Одесь­кої місь­кої рад, Ук­ра­їнсь­ко­го ін­сти­ту­ту кни­ги, Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­гані­за­ції «Ук­ра­їнсь­ка біб­ліо­теч­на асо­ціа­ція» та Все­ук­ра­їнсь­кої гро­мадсь­кої ор­га­ні­за­ції «Біб­ліо­по­ліс» про­во­дять Все­ук­ра­їнсь­ку ви­став­ку-фо­рум «Ук­ра­їнсь­ка кни­га на Оде­щині».

Останні новини:
21:44 27.04.2024
14:27 27.04.2024
11:52 27.04.2024
11:50 27.04.2024
11:47 27.04.2024


© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 1.225