ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Благотворительная акция «Подарок от Св. Николая» детям-сиротам проходит в Белозерском районе
11:26 / 09.12.2006

ХЕРСОН, 09 ДЕКАБРЯ 2006 ГОДА, КОНТЕКСТ-ПРИЧЕРНОМОРЬЕ — С 1 по 17 декабря 2006 года Белозерская районная ячейка ХОМОО «Молодежный центр регионального развития» проводит благотворительную акцию «Подарок от святого Николая», передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом агентству сообщили в пресс-службе Херсонской областной государственной администрации.

По данным пресс-службы, акция по сбору благотворительных пожертвований граждан для приобретения праздничных подарков детям-сиротам и детям из малообеспеченных семей проводится с помощью Широкобалкивской и Станиславской школ.

Акция охватывает территорию трех сел – Станислав, Широкая Балка и Софиевка Белозерского района. Почти в каждом магазине этих сел установлены копилки для благотворительных пожертвований. Эти копилки (запечатанные стеклянные бутыли) дети разрисовали акварельными красками, оклеили цветной бумагой.

На полученные средства будут приобретены праздничные сладкие подарки детям-сиротам и детям из малообеспеченных семей, каких в трех селах насчитывается свыше 200 человек.


Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

«ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — МОМ представила в Одесі інсталяцію, що вчить розпізнавати небезпеку торгівлі людьми
2 березня 2026 року Міжнародна організація з міграції (МОМ) презентувала в Одесі інтерактивну інсталяцію «ТОБІ ЦЕ ЗНАЙОМО?» — фінальний етап загальнонаціонального туру Україною. Простір, розташований на Одеському залізничному вокзалі, у форматі занурення допомагає відвідувачам розпізнати ознаки небезпеки, пов’язані з торгівлею людьми, та дізнатися, куди звертатися по допомогу. Кампанія реалізується у співпраці з Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України, Національна соціальна сервісна служба України, Національна поліція України та Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми за підтримки Уряду Швеції. Інсталяція працюватиме до 7 березня та інформує про безпечні канали звернення, зокрема Національну гарячу лінію 527.

Останні новини:
15:01 07.03.2026
12:49 07.03.2026
12:47 07.03.2026
12:44 07.03.2026
10:45 07.03.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 1.211