![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
![]() |
Нагороджено керівника проекту вітчизняного біоспецназу
![]() 11.01.2010 / Газета: Каховська зоря / № 1-2 / Тираж: 8000
Нещодавно у Києві Президент Національної Академії наук України Борис Патон вручив каховчанину Леоніду Йосиповичу Волосковцю (на знімку) медаль «Незалежність України» III ступеня — нагороду Міжнародного академічного Рейтингу популярності «Золота фортуна». Засновниками цього Рейтингу є національні академії наук чотирьох країн: Китаю, Словаччини, Азербайджану та України. Лауреатами та переможцями «Золотої фортуни» стають громадяни згаданих країн, чия діяльність дозволяє людству ефективніше використовувати свій науково-технічний та природний потенціал і успішно розв'язувати назрілі проблеми як регіонального, так і світового масштабу. Леонід Волосковець був удостоєний високої нагороди Міжнародного академічного Рейтингу популярності «Золота фортуна» як керівник проекту створення системи біологічного захисту у рамках Міністерства із надзвичайних ситуацій України. Певний час Леонід Йосипович очолював й Каховський спецпідрозділ біозахисту МНС — унікальне оперативне формування на теренах не лише України, а й Європи. - Глобальне потепління на нашій планеті, — говорить Л.Волосковець, — призвело до ряду техногенних та екологічних катастроф. Аби ефективно їм протистояти, виникла нагальна потреба у створенні новітніх технологій біозахисту, і ми їх в Україні створили. Працювали у трьох напрямках: вірусологія, епідеміологія та ентомологія. В ході проведення спеціальних міжнародних навчань під егідою МНС України у Львівській та Одеській областях, в яких брав участь й Каховський біоспецназ, було отримано очікувані результати. Розроблені і впроваджені нами технології та засоби біологічного захисту дозволяють надійно захищати від шкідників та хвороб рослини, тварин, всілякі споруди та приміщення... Наприклад, генератор регульованої безпеки ГРД-2000 (а він застосовується більш як у десяти видах надзвичайних ситуацій) в спромозі протягом однієї хвилини дезинфектувати одну тисячу кубометрів закритих приміщень. Ефективно проявили себе наші спеціальні установки й в боротьбі з сараною... ... Технології та технічні мобільні засоби Каховського спецпідрозділу біозахисту успішно пройшли атестацію та сертифікацію в Україні, в країнах СНД їм аналогів нема. Автор: Валерій ЛУГАНСЬКИЙ
|
Пошук:
![]() ![]() ![]() Сергій Токарєв
На Всемирном экономическом форуме (WEF) был представлен отчет The Future of Jobs Report 2025, анализирующий будущее рынка труда. Хотя основной акцент в исследовании сделан на изменения в профессиях, наибольшие выводы из него должны сделать высшие учебные заведения — говорит в своей колонке для 24 канала Сергей Токарев, инвестор, сооснователь и партнер Roosh.
![]() ![]() ![]() 21 лютого 2025 року відбудеться Всеукраїнська наукова конференція «Постать Івана Липи у вимірах епох» з нагоди 160-річчя від дня народження одного з видатних ідеологів та будівничих української державності, визначного громадсько-політичного та державного діяча, письменника, видавця, лікаря.
![]() Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
![]() 00:00 31.10.2011 / Чорноморець
![]() 00:00 31.10.2011 / Чорноморець
![]() 00:00 27.10.2011 / Акценти
![]() 00:00 27.10.2011 / Акценти
![]() |
![]() Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.014 |