![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Мэр просит 49 миллионов на коллекторы
30.03.2010 / Газета: Новый формат / № 13 / Тираж: 8000
Мэр Херсона В. Сальдо обратился к премьеру Н. Азарову с просьбой срочно выделить из резервного фонда госбюджета 48,963 млн. грн. на ликвидацию аварий на канализационных коллекторах. В обращении он пишет, что «стремительное поднятие уровня грунтовых вод повлекло массовое разрушению труб 3-х канализационных коллекторов. Поврежденные коллекторы отводят сточные воды от Таврических микрорайонов, где живут 63,6 тыс.чел. и микрорайона «ХБК» — 44,7 тыс. чел. В городе проводятся первочередные аварийно-восстановительные работы по перекладке поврежденных участков коллекторов. Для этого из горбюджета Херсона планируется выделить 1 млн. 780 тыс. грн. Но этих средств недостаточно. Для ликвидации чрезвычайной ситуации в полном объеме нужно дополнительно 48 млн. 963 тыс. грн.». Горисполком Херсона уже направил в Кабмин смету работ. Автор: -
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти
|
||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.025 |