ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Паспортный голод ликвидирован
15.04.2010 / Газета: Булава / № 16 / Тираж: 16000

Похоже, Кабмину совместно с заинтересованными ведомствами удалось «разрулить» напряженную ситуацию, сложившуюся с изготовлением загранпаспортов. Во всяком случае главный советник министра внутренних дел Украины Константин Стогний сообщил в четверг, что все юридические коллизии, которые существовали на протяжении последних месяцев вокруг этого вопроса, удалось решить и МВД намерено возобновить выдачу документов гражданам.

Напомним, что единственный в государстве производитель паспортов-консорциум «ЕДАПС» — в начале года прекратил отгрузку бланков за задолженности перед ним за ранее изготовленные документы. Пока стороны разбирались, очередь на получение загранпаспортов выросло до 180 тыс. человек, из которых 18,5 тыс. желали получить их в срочном порядке, то есть в течение десяти дней. Следовательно, эти люди будут получать документы в первую очередь. Однако «першочерговише» будут выдаваться тем, кто выполняет государственные поручения. Например, членам делегаций, спортсменам, участникам других международных мероприятий.

- Надеемся, больше такого нездорового ажиотажа вокруг этой проблемы не будет, — отметил советник главы МВД.

Автор: -

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014