ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Газ для Вечного огня
01.07.2010 / Газета: Гривна / № 27 / Тираж: 60000

В начале мая нынешнего года депутаты Херсонского горсовета обратились к премьер-министру с просьбой пересмотреть тариф на газ для такого социального объекта, как Вечный огонь в парке Славы. Дело в том, что оплата за голубое топливо (напомним, с недавних пор Вечный огонь в Херсоне горит круглосуточно) слишком дорого обходилась бюджету. Тариф был на уровне коммерческих потребителей, что гораздо выше, чем для населения. Именно поэтому депутаты просили снизить расценку до уровня населения. В середине июня премьер-министр отреагировал постановлением, которым установил тариф на газ для Вечного огня, а также для религиозных организаций как для населения. Причем касается нововведение не только Херсона, ной всей Украины. Получается, что депутаты сделали доброе дело — сэкономили бюджетные средства для многих населенных пунктов страны.

Автор: Оксана КАЗАКОВА

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

В Одесі відкривається фотовиставка «Місто світла і тіні»
15 грудня о 15:00 в АРТ-просторі за адресою вул. Європейська, 67 відкривається фотовиставка Одеської обласної організації Національної спілки фотохудожників України «Місто світла і тіні».

Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.016