|
ПРОФЕСІЯ, ЯКА ТВОРИТЬ ДОБРО
11.11.2010 / Газета: Червоний промінь / № 45 / Тираж: 1300
За Аристотелем, добрий вчинок — кце вчинок, зроблений згідно з власною природою людини, котра прагне моральної досконалості. «Добро¬чесна людина діє справедливо або стримано не тому, що її зобов'язує закон, а тому, що щиро прагне так діяти». Ці слова великого мислителя цілком можна віднести до одного з головних принципів соціаль¬ної роботи, в якій моральні аспекти завжди були стержнем людських взаємостосунків. Соціальна робота — це піклування про людей, які перебувають у скрутному становищі, профес¬ійна (а не просто емоційна) реакція на їхні психо¬логічні, соціальні та практичні проблеми. В основі цієї професії — високі моральні прин¬ципи, сформовані на загальнолюдських ціннос¬тях. Адже людям, як правило, потрібні не лише порада чи матеріальна допомога, а розуміння, повага, щире співчуття, здатні зцілювати людсь¬ку душу. Моральні критерії та їх практична реалізація — не просто ідеали. Це — засади професійної соц¬іальної роботи, орієнтири для прийняття рішень. І практика соціальної роботи будується на ро¬зумінні того, що соціальний працівник і клієнт ви¬ступають рівними партнерами в процесі пошуку Найоптимальнішого розв'язання моральних про¬блем. ... Не кожна людина може так щедро віддавати свої знання, тепло рук і просто душевну підтрим¬ку тим, кому важко. І це таки справді-талант особ¬ливий. І саме ми, працівники соціальної сфери, дбаємо про те, щоб це було не тільки деклара¬цією, але й дійсністю. І тихе «спасибі», що звучить з вуст людини, яку з турботою і любов'ю догля¬даємо, — найвища відзнака за професіоналізм. Соціальні працівники — повноважні представни¬ки держави, покликані на практиці втілювати ефек¬тивну політику соціальну захисту. Тому незалежно від рангу вони мають бути і психологами, і педа¬гогами, і турботливими та терплячими виховате¬лями, спроможними допомогти людині стати «на ноги», опанувати фах, зайнятися творчістю, жити повноцінно. І вони це з успіхом роблять. А те, що з року в рік ця професія набуває в суспільстві все більшої ваги, зростає її імідж, свідчить — люди, котрі її обрали своїм фахом, по¬вною мірою оволоділи головними принципами і щодень впроваджують їх у своїй нелегкій, але відповідальній і почесній роботі. Шановні колеги та ветерани соціальної сфери! Дозвольте мені від імені управління праці і соц¬іального захисту населення райдержадміністрації висловити слова вдячності за вашу винятково благородну, красиву за суттю цінності людського життя працю. Вітаю вас з професійним святом. Бажаю всім працівникам соціальної сфери міцно¬го здоров'я, мудрості і сердець, завжди відкри¬тих для людей. Нехай супроводжує вас у житті мир, довіра людей і благополуччя. Хай доля що¬день оберігає вас та примножує в серцях добро. Автор: Інна ПАШКО, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації
|
Пошук:
Автор
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.
24 листопада о 18.00 у філармонії подарує всім найвеселіший стендап-концерт, дві години нестримного сміху, море імпровізації і сотні усмішок.
«Беріть своїх друзів, близьких і всі приходьте! Бо буде фосо! — у фірмовому закарпатському стилі запрошує Лєра Мандзюк. — Се буде самий чесний стендап із усіх, які я писала і самий смішний з усіх, які ви чули. Нема гарантії, що він буде в ютубі. Тож ваше завдання: купити квитки, покликати друзів, взяти гарний настрій і прийти. Буду рада вас бачити!»
Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти
|
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.016 |