ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



На спільному засіданні
03.05.2011 / Газета: Трудова слава / № 17 / Тираж: 4714

обговорили поточні питання члени громадської ради ції та ради районної громадської організації «Спілка

Що нині хвилює громадськість? По-перше, перспективи району, що випливають із проекту Закону «Про територіальний устрій Укра­їни». З основними положеннями цього документа присутніх на засіданні ознайомив начальник відділу внутрішньої політики райдержадміністрації Олег Смірних. По підсумках спільного засідання громадська рада надала свої пропозиції щодо проекту цього закону.

Про участь жіноцтва району у вирішенні соціальних питань на місцях говорила у своєму виступі голова ради районної громадської організації «Спілки жінок України» Ганна Кучанська. Головам жіночих рад при сільських та селищних радах роздано рекомендації. їм радять взяти участь у заходах з нагоди річниці чорнобильської катастрофи, святкування Світло­го Воскресіння Христового, Дня Перемоги, залучити волонтерів до надання допомоги ветеранам війни в упорядкуванні подвір'їв, при раидержадміністра- жінок України»

провести рейди по виявленню асоціальних сімей. Жіночі ради планують під час місячника по благоустрою населених пунктів створити у кожному населеному пункті квітникові зони.

Із змінами у законодавстві щодо взяття на обслуговування громадян Новотроїцьким територі­альним центром ознайомила його директор Валентина Капініченко.

Автор: Надія ВАСИЛЬЄВА, голова громадської ради при райдержадміністрації

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розповів про способи зміцнення та масштабування стартап-екосистеми ЦСЄ
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.

Погляд з кабіни пілота: в ОННБ презентують проєкт Гідо Хайсіга «Мовчазні герої» («Silent Heroes»)
14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.

Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.012