|
Нове «золото» виробничників
03.07.2011 / Газета: Голопристанський вісник / № 26 / Тираж: 2200
29 ГРУДНЯ ЦЬОГО РОКУ ВИПОВНЮЄТЬСЯ ЗО РОКІВ З ДНЯ ВВЕДЕННЯ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ ХЕРСОНСЬКИЙ НИЧО-ЕКСПЕРЕМЕНТАЛЬНИЙ ЗАВОД ПО РОЗВЕДЕННЮ МОЛОДІ ЧАСТИКОВИХ РИБ. І ЦЮ ЗНАМЕННУ ДАТУ ВИРОБНИЧНИКИ ЮТЬ ЗІ ЗНАЧНИМИ РЕЗУЛЬТАТАМИ У РОБОТІ. Так, за останні чотири роки вони здобули дві срібні і дві золоті медалі на Міжнародній агропромисловій виставці-ярмарку, яка по праву заслуговує всесвітнього визнання, як найбільший і найпер- спективніший загальнодержавний захід в агропромисловому комплексі України. З кожним роком зберігається позитивна динаміка росту та якості пропонованих на виставці-ярмарку послуг, збільшується кількість вітчизняних і зарубіжних учасників з усіх галузей сільського господарства, харчової, переробної та рибної промисловості, сільськогосподарського машинобудування. Цьогоріч XXIII Міжнародна агропромислова виставка-ярмарок «Агро-2011» проходила з 2 по 5 червня на території Міжнародного виставкового центру в Києві. І за вагомий внесок у розвиток аграрного сектора України, у номінації «Розробка та впровадження біотехнологій штучного відтворення аборигенних видів риб Пониззя Дніпра» завод по розведенню молоді частикових риб отримав нове «золото». Директор установи Сергій Не- знамов вважає: на сьогодні рибна галузь, що входить до структури агропромислового комплексу, є стратегічною, має велике значення для відновлення природного середовища. Заводчани здійснюють виконання державних планів з відтворення рибних запасів у Пониззі Дніпра та Дніпровсько- Бузькому лимані в умовах обмеженого фінансування. Колектив вишукує всілякі можливості для формування необхідної кормової бази для вирощування риби в ставках з подальшим вселенням її у водойми. Проведені необхідні роботи по ремонту техніки, яка хоч і старенька, проте у доброму стані. Велику увагу доводиться приділяти і стану гідротехнічних споруд, що є дуже важливим у процесі вирощування риби. Продуктом заводу є рослинощні риби — білий товстолобик та білий амур. Кормова база для них у річках є необмеженою. Риба виконує роль біологічного меліоратора, знищує шкідливий фітопланктон. За власною ініціативою на заводі займаються відтворенням аборигенних видів риб — судака, щуки, сома, у перспективі планують відтворити запаси ляща, тарані, рибця, лина. Тож плани, як видно, виробничники мають амбітні. І дай Бог, аби вони здійснилися. Адже держава буде сильною і стабільною, коли зможе забезпечити свою продовольчу безпеку. В умовах загострення всесвітньої продовольчої кризи це питання набуває все більшої актуальності. Автор: Олександр ГРИГОРКІН
|
Пошук:
Сергій Токарєв
Інвестиційний фонд Roosh Ventures нещодавно став одним з інвесторів американського стартапу Toothio, який допомагає приватним стоматологічним клінікам та організаціям знаходити кваліфікованих співробітників. Портал надає доступ до бази, в якій є понад 30 000 фахівців.
Український гурт «Давня Казка» презентує новий трек «Будьмо» та кліп до нього — історію, яка надихає на віру в краще навіть у найскладніші часи. Пісня стала музичним маніфестом незламності, гумору та оптимізму, який допомагає українцям триматися разом.
Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти
|
© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.021 |