ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 




Актуальність принципів Декларації
09.08.2011 / Газета: Голопристанський вісник / № 31 / Тираж: 2200

В історичному календарі нашого народу 16 липня 1990 року є важливою віхою становлення української державності. Саме в цей день Верховна Рада проголосила Декларацію про державний суверенітет України, що, безперечно, стало визначальною подією на шляху до національної незалежності.

Цього року ми відзначатимемо 20-у річницу прийняття Акту проголошення незалежності України. Передвісником цього найважливішого в нашій новітній історії документа стала Декларація про державний суверенітет України. Це був перший самостійний крок на шляху відродження Української держави у другій половині XX сторіччя. Декларація визначила напрями майбутнього державотворення, право нашого народу на самостійність в економічній, військовій та міжнародній сферах, запровадила самовизначення української нації.

Документом було закладено підвалини розвитку громадянського суспільства та демократичного правового устрою. Задекларовані більш ніж два десятиріччя тому принципи залишаються актуальними і сьогодні, у час проведення реформ, становлення України як сучасної, сильної, європейської держави. Це свято всієї України та кожного українця окремо.

З метою відзначення в районі 21-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України в Голопристанській центральній районній бібліотеці були організовані виставки: «Народний суверенітет і розвиток держави» та «Моя Україна — вільна держава, з нею пов'язую долю свою».

Автор: Юлія РИЖЕНКО, завідувач сектору з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю апарату РДА

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергей Токарев рассказал, как адаптировать образование к рынку труда будущего
На Всемирном экономическом форуме (WEF) был представлен отчет The Future of Jobs Report 2025, анализирующий будущее рынка труда. Хотя основной акцент в исследовании сделан на изменения в профессиях, наибольшие выводы из него должны сделать высшие учебные заведения — говорит в своей колонке для 24 канала Сергей Токарев, инвестор, сооснователь и партнер Roosh.

Арсен Мірзоян 23 березня з концертом в Одесі! Готуйте серця до непідробних емоцій
23 березня о 18.00 у філармонії на великому концерті Арсена Мірзояна в Одесі всіх чекатимуть виняткові і найсильніші емоції.

Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти


© 2005—2025 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2025 S&A design team / 0.027