|
Роздуми про місце о сьогоденні людини, що шукав роботу
15.08.2011 / Газета: Чорноморець / № 62 / Тираж: 2265
Вступивши в еру ринкової економіки, Україна постала перед принципово новими проблемами на ринку праці. Однією з таких проблем є необхідність зміни підходів до формування нової генерації робочої сили, як основної складової проведення сучасних економічних, соціальних, трудових реформ. Працівник, як елемент поняття «робоча сила», повинен відповідати вимогам ринку праці. Самі вимоги стали більш жорсткими, а саме: рівень підготовки працівника (працездатність); -готовність, уміння та бажання виконувати роботу; соціальна адаптивність та активність; розвинутий та задіяний емоційний інтелект. Працездатність — досить широке поняття, і включає в себе ряд вимог: хороше фізичне і духовне здоров'я людини, її професійний та особистий потенціал, соціальна адаптованість та активність. Соціальна активність та адаптованість — це поняття має таке роз'яснення: буває часто-густо так, що людина відповідає всім вище зазначеним вимогам, і здоров'я нівроку, і диплом престижний (ще й не один), та результати діяльності не вражають, успішність особистості нульова, робота не задовольняє або взагалі її немає. Звідси випливає незадоволеність собою, професійною кар'єрою. Чому? Як ви гадаєте? Тому що, крім потенціалу духовного, фізичного та професійного, необхідно кожному з вас створити та відпрацювати власну стратегію (модель) поведінки, активну стратегію поведінки в умовах сьогодення, яка приведе вас до успіху. Дехто сприймає зміни в нашій країні, як тимчасово складний період, який минеться, і буде все, як і раніше. Можна його пересидіти, перечекати (як варіант — служба зайнятості), керуючись лозунгом «якось воно буде». Але є інший шлях, конструктивний, — пристосуватись до умов, які склались, та покроково спланувати свої дії стосовно працевлаштування. Слід шукати свою нішу, виборювати своє місце, складати свій пазл, розуміючи, що кращий помічник і порадник — це ви самі. Сформульована мета — працевлаштуватись — це добре, але необхідно зрозуміти, як ви її будете досягати, якими засобами, чим ви озброєні, у чому полягають ваші плюси і мінуси. Автор: Г. Колінько, начальник відділу активної підтримки Скадовського РЦЗ
|
Пошук:
Автор
Щодня українці стають жертвами шахраїв онлайн, втрачаючи особисті дані та кошти. Разом з Кіберполіцією ми пояснюємо, що таке скам, які схеми найпоширеніші та як захиститися від зловмисників в Інтернеті.
24 листопада о 18.00 у філармонії подарує всім найвеселіший стендап-концерт, дві години нестримного сміху, море імпровізації і сотні усмішок.
«Беріть своїх друзів, близьких і всі приходьте! Бо буде фосо! — у фірмовому закарпатському стилі запрошує Лєра Мандзюк. — Се буде самий чесний стендап із усіх, які я писала і самий смішний з усіх, які ви чули. Нема гарантії, що він буде в ютубі. Тож ваше завдання: купити квитки, покликати друзів, взяти гарний настрій і прийти. Буду рада вас бачити!»
Останні моніторинги:
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 31.10.2011 / Чорноморець
00:00 27.10.2011 / Акценти
00:00 27.10.2011 / Акценти
|
© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.028 |