![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Встречи в контексте... Выпуск 2. «Куяльницкий лиман — экологическая катастрофа»
04.11.2011
Гости: 1. Кондратюк Василий Сергеевич — Депутат Одесского областного совета 2. Гуцалюк Сергей Борисович — Представитель общественной организации «Черноморского гайдамацкого соединения», заместитель председателя общественного совета. 3. Геращенко Юрий Евгеньевич — Председатель общественного совета при государственном управлении охраны окружающей природной среды в Одесской области, президент общественной организации «Экологический центр устойчивого развития Украины.» 4. Харина Любовь Алексеевна — Заведующая сектором заповедной территории и экосети государственного управления окружающей природной среды в Одесской области. Дмитрий Кокшаров и Александр Хачатурян — ведущие.
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.014 |