ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
 
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
devushkam.info
Про агентство

Інформаційна агенція «Контекст-Причорномор'я» працює на медіа-ринку Півдня України майже 18 років. У жовтні 2004 р. інформагентство «Контекст-Причорномор'я» зареєстроване Держкомітетом телебачення та радіомовлення як незалежний ЗМІ (свідоцтво №119).

У 2005 р. відкрито сайт ІА «Контекст-Причорномор'я» www.prichernomorie.com.ua, що надає доступ до всіх інформаційних продуктів агентства.

Незважаючи на економічні та політичні потрясіння, конкуренцію та появу нових засобів масової інформації, ми зуміли утримати свої позиції в мас-медіа Одеської області.

Основна причина стабільності - висока якість інформаційного продукту та медіа-послуг, що надаються. Серед наших партнерів – органи державної влади та місцевого самоврядування, політичні партії, комерційні підприємства, засоби масової інформації. Підтвердженням ефективності нашої співпраці є численні нагороди, якими відзначено як агентство, так і його співробітники.

На сьогоднішній день ІА "Контекст-Причорномор'я" це:

  • Щоденна стрічка новин про події у регіоні, авторські статті та блоги на актуальні теми.
  • Служба моніторингу, яка відстежує резонанси друкованих та інтернет ЗМІ. Ця служба опрацьовує міські, обласні та районні видання. Розроблений агентством «Анонсований моніторинг» використовують політичні та бізнесові структури, правозахисні, екологічні та громадські організації з метою оцінки становища на медіа-полі, індикативного та перспективного планування, визначення конфігурації власного іміджу.
  • Аналітична служба, яка займається відстеженням, аналізом та узагальненим викладом основних подій тижня у соціально-економічній та суспільно-політичній сферах життя регіону, відстежує актуальні теми, які порушуються у друкованих ЗМІ та інтернеті.
  • Служба з підготовки та проведення PR-кампаній, прес-конференцій, круглих столів; медіа-супровід інтересів замовника.

Робота інформаційного агентства та успіхи колективу відзначалася почесними грамотами, дипломами, подяками та іншими відзнаками.

ІА «Контекст-Причорномор'я» не має наміру зупинятися на досягнутому та готове розширити перелік інформаційних продуктів та послуг, що надаються нашим клієнтам.

Ми йтимемо в ногу з часом.

Пошук:
розширений

Сергій Токарєв
Сергій Токарєв розказав про заходи, що покращать стан українського IT-сектору
Втрати контрактів та складнощі із залученням іноземних інвестицій — це ті виклики, з якими сьогодні найчастіше стикаються українські IT-компанії. На цьому наголошує Сергій Токарєв — IT-інвестор та бізнесмен, співзасновник інвестиційної групи Roosh. На його думку, становище вітчизняного сектору може покращити активний міжнародний іміджбілдинг.

«Все, що ми пам'ятаємо, – неправда»
Презентація 8-го видання проєкту «Стара Одеса у фотографіях» зібрала повний зал в Одеській національній науковій бібліотеці© 2005—2024 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2024 S&A design team / 0.009