ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Новости
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
 
Заказать запасные части для хлебопечки можно в магазине master-plus.com.ua с доставкой. / По доступным ценам осушители воздуха в Харькове предлагает maxton.com.ua
Новости
Новости
Вчора, 21 жовтня 2021 року, в Одесі вшанували пам'ять жертв сталінських політичних репресій, розстріляних на 6-му км Овідіопольської дороги.
Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький розповів про реконструкцію шкіл та лікарень регіону.
За останню добу правоохоронці Одеської області склали 87 адміністративних матеріалів на порушників карантинних вимог.
У ряді одеських будинків 22-23 жовтня буде відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
У ряді одеських будинків 22 жовтня відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
ЕСА, 22 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР'Я – Станом на кінець жовтня кількість актуальних вакансій по Одеській області складає понад 3,8 тисячі.
ЕСА, 22 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР'Я – Служба безпеки України ліквідувала міжнародний транзитний канал нелегального переправлення оптових партій тютюнових виробів до Європейського Союзу, серед організаторів якого є «спонсори» бойовиків з ОРДЛО.
ЕСА, 22 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР'Я – Ректор Одеського Національного університету імені І. І. Мечникова Вячеслав Труба провів зустріч з Генеральним консулом Турецької Республіки в Одесі паном Бірейем Ілмазсойом.
Прогноз погоди по Одесі та області на 23-27 жовтня від Гідрометцентру Чорного та Азовського морів.
ЕСА, 22 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР'Я – Міжнародний аеропорт «Одеса» зустрів перший рейс Bees Airline-Ukrainian low cost Одеса — Прага — Одеса.
Офіційні дані Одеської міської ради про захворюваність COVID-19 в Одесі станом на сьогоднішній ранок.
Курси обміну валют, встановлені банками на ранок 22 жовтня, а також актуальні курси обміну на одеській «книжці» і «7 кілометрі».
Правоохоронці встановлюють обставини трагічної дорожньо-транспортної пригоди в Київському районі Одеси.
23 жовтня, в зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт, в ряді одеських будинків відключать електричну енергію.
Офіційні дані Одеської міської ради про хід вакцинації від COVID-19 в Одесі.
Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький та Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко відвідали важливі об’єкти АПК Одесчини.
Правоохоронці встановлюють обставини трагічної дорожньо-транспортної пригоди біля села Гвардійське.
Низка одеських об'єктів 25 жовтня буде відключена від газопостачання у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.
Кампанія «ДітиМиВстигнемо», яка розпочиналася з кампанії «Діма, ми встигнемо», присвяченої врятуванню маленького одесита зі спінально-м'язовою атрофією, стала темою авторитетних глобальних ЗМІ.
У ряді одеських будинків 22 жовтня відключено водопостачання споживачам у зв'язку з необхідністю проведення ремонтних робіт.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 ...
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
БИТВИ ЗАБУТОЇ ВІЙНИ. НАВІЩО КИТАЮ ЗНАДОБИЛОСЯ ЗГАДУВАТИ ПРО ПЕРЕМОГИ 70-РІЧНОЇ ДАВНОСТІ
Не тільки Росія активно використовує мову кіно для державної пропаганди

В Одесі з'явилася скульптура #Лелеченьки
15 жовтня в Одесі в дендропарку Перемоги відбулося відкриття скульптури #Лелеченьки – колаборації ДТЕК Одеські електричні мережі та сучасного українського художника Леся Панчишина.© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.028