![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
День c «Молодым вином Shabo». Как это было?
17.11.2011
Уже 7-й год подряд компания «Шабо» специально к международному празднику молодого вина дарит его почитателям подарок – лимитированную коллекцию бутилированного «Молодого вина Shabo». Традиционно в третий четверг ноября во многих винодельческих хозяйствах мира проходит праздник молодого вина. Когда-то он был основан во Франции, но сейчас распространился по всех винным страна. В этом году он выпал на 17 ноября, и одесские журналисты отправились в «Шабо», чтобы на собственном опыте испытать — что же это такое — молодое вино. В программе визита была и экскурсия по технологическим цехам этого огромного винного комплекса, и интереснейшие комментарии гида Артема в «Центре культуры вина ШАБО», и, конечно же, дегустация.
|
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() Балет «Снігова Королева» на музику Туомаса Кантелінена у постановці творчої команди театру надихає, зворушує і повертає віру в казку маленьким і дорослим глядачам та не втрачає актуальності попри свою холодну назву — ні в спеку, ні коли на вулиці сніжить. Адже його сенси — поза сезоном і поза часом: про силу любові, яка здатна розтопити будь-яку кригу, про вірність, вибір серця і шлях крізь випробування.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.022 |