![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Прес-конференція на тему: Зовнішньополітичні процеси, які стосуються України (стан зовнішнього боргу, відносини з ЄС та країнами СНД), у тому числі наявні ризики (валютні, падіння гривні, економічна криза). Також будуть обговорюватися загальнополітичні питання та питання, пов'язані з делімітацією морського кордону з Росією.
12.09.2012
Учасники прес- конференції: Борис Тарасюк — Об’єднана опозиція «Батьківщина» Володимир Усов — Об’єднана опозиція «Батьківщина» «Сьогодні є очевидним для всіх, що виборча кампанія, яка стартувала в Україні ЗО липня 2012 року, відбувається з масовими порушеннями законодавства про вибори. Результат формування Окружних виборчих комісій на території України є тому підтвердженням» — заявив Борис Тарасюк . |
Пошук:
![]() Євген Плінський
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.
![]() В Одеському обласному центрі української культури відкрили виставку образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Радісний подих», присвячену Дню Української Державності. Експозиція об’єднала роботи митців артгурту «Одеський вулик», які через живопис, графіку, вишивку, витинанку та інші мистецькі техніки відображають красу української культури, духовну силу народу та незламність державотворчих традицій. Виставка триватиме до 14 серпня.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.010 |