![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|
Пресс-конференция на тему: «О проведении пробного Внешнего независимого оценивания в 2014г».
17.10.2013
В пресс-конференции принял участие: Анисимов Анатолий Юрьевич — директор Одесского регионального центра оценивания качества знания. «Сейчас мы уже начинаем подготовку к проведению внешнего независимого оценивания в 2014 году. Тестирование, как всегда, запланировано на июнь месяц — где-то с 3 по 27 июня 2014 года. Регистрация начнется, как и в прошлом году, с начала января по конец февраля следующего года. Точных дат пока еще нет», — сказал Анисимов А. Ю. |
Пошук:
![]() Сергій Токарєв
Центральна та Східна Європа (ЦСЄ) має сильні сторони, які роблять з неї серйозного конкурента на світовому ІТ-ринку. Загальний обсяг стартап-екосистеми з 2014 року виріс у 15,5 рази в порівнянні з країнами Західної Європи. Але через брак відданих менторів і релокацію засновників стартапів регіон все ще залишається обмеженим. ІТ-бізнесмен та інвестор Сергій Токарєв розповів, як ЦСЄ мусить діяти, аби стати потужним стартап-хабом.
![]() 14 лютого о 15:00 у відділі міжнародних проєктів Одеської національної наукової бібліотеки відбудеться особлива подія — презентація книги та соціального проєкту «Silent Heroes» («Мовчазні герої»). Її автор — Гідо Хайсіг (Guido Heisig), капітан авіакомпанії з 25-річним стажем, космополіт та художник, який понад 12 років прожив в Україні.
|
|||||||||||||||||||||||||
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.009 |