ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Прес-конференція «Передвиборна агітація в Одеській області в січні: найпоширеніші ознаки порушень»
01.02.2019

Прес-конференція «Передвиборна агітація в Одеській області в січні: найпоширеніші ознаки порушень», під час якої підсумують тенденції першого місяця президентської виборчої кампанії.

Під час зустрічі мова піде про оцінку роботи міських рад у задоволенні інформаційних потреб суб’єктів виборчого права, перші порушення у проведенні агітації та реакцію на них правоохоронних органів.

Спікери:

Анатолій Бойко – координатор громадського спостереження ОПОРИ за виборами в Одеській області,

Анастасія Матвієнко – експертка Громадянської мережі ОПОРА.

 
 
 
Пошук:
розширений

Одеський зоопарк
Одеський зоопарк розповів, скільки птахів вдалося врятувати після екокатастрофи
Одеський зоопарк підбиває підсумки великої рятувальної операції після екологічної катастрофи, спричиненої ворожим обстрілом наприкінці минулого року. Тоді через витік олії в море на одеському узбережжі постраждали сотні птахів, а до зоопарку доправили близько 300 забруднених пернатих. Завдяки зусиллям працівників зоопарку, ветеринарів, науковців і небайдужих одеситів частину птахів вдалося врятувати та повернути у природне середовище.

На Одещині для лелек створили ще 64 безпечні домівки
До Міжнародного дня птахів ДТЕК Одеські електромережі підбили підсумки екологічної ініціативи #Лелеченьки. У 2025 році енергетики встановили на Одещині 64 захисні платформи для гнізд білих лелек та допомогли орнітологам окільцювати 50 пташенят.



© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.011