ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
Sinoptik - logo

Погода на найближчий час



Цього року до Дня залізничника з’явиться музей залізничного транспорту у місті Києві
21.02.2011 в 11:24
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ УКРЗАЛІЗНИЦЯ

У цьому році до Дня залізничника, що традиційно відзначається 4 листопада, у Києві має бути відкритий музей залізничного транспорту. Розташований він буде на базі станції Київ–Товарний та займатиме ділянку площею більш ніж 1 га.

Передбачено кілька відділень музею – дореволюційний, радянський та сучасний період. Також кожна залізниця готує для музею свої експонати. В експозиції вже зараз унікальні експонати – наприклад, на Донецькій залізниці є танк–паровоз, серії «М’який знак» 1922 року випуску. Це єдиний екземпляр, що залишився в світі.

Найвідоміші залізничні музеї знаходяться в Лондоні, Берліні, Санкт–Петербурзі.

ПРЕС-ЦЕНТР

Київ, вул. Стадіонна, 6А, тел.: (044) 465-24-28, 465-21-76, 465-21-72,

факс (044) 465-24-39, е-mail: ргеsscenter@uz.gov.ua

ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Пошук:
розширений

Євген Плінський
Тарифний популізм завершується: ринок переходить до реальних економічних умов
Період штучного стримування тарифів та гучних політичних обіцянок поступово добігає кінця. Економічні реалії, потреба у відновленні інфраструктури та стабільній роботі комунальних систем змушують владу переходити від популістичних рішень до більш прагматичної тарифної політики. Експерти наголошують: без економічно обґрунтованих тарифів забезпечити якісні послуги та модернізацію галузі буде дедалі складніше.

Причорномор’я відкриває нові маршрути
Триденний форум «Берег майбутнього: нове життя туризму Причорномор’я під впливом війни» у Коблево об’єднав представників громад, туроператорів, бізнесу та державних інституцій. Учасники заходу обговорили трансформацію туристичної галузі в умовах війни, знайшли нові точки зростання для регіону та презентували перспективні маршрути, що охоплюють узбережжя, лимани та природні рекреаційні території Причорномор’я.

Останні новини:
09:02 14.07.2026
12:26 13.07.2026
13:01 10.07.2026
10:46 10.07.2026
13:23 09.07.2026


© 2005—2026 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2026 S&A design team / 0.223