ІА «Контекст-Причорномор'я»
логін:
пароль:
Останнє відео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курси валют. Долар США. Покупка:
 
ПРЕСС-КОНФЕРЕНЦИЯ политолога Сергея Глебова
19.05.2014

Согласно исследованиям Research&Branding Group, 29,1% одесситов проголосуют за Геннадия Труханова на выборах мэра Одессы 25 мая, передает корреспондент ИА «Контекст-Причерноморье».

Об этом политолог Сергей Глебов сообщил сегодня, 19 мая, в ходе пресс-конференции в ИА «Контекст-Причерноморье».

Как отметил С. Глебов, «согласно исследованиям Research&Branding Group, 29,1% одесситов проголосуют за Геннадия Труханова на выборах мэра; 18,5% – за Эдуарда Гурвица; 3,8% – за Геннадия Чекиту; 1,3% – за Дарта Вейдера; 1,3% – за Валерия Матковского; 3,2% проголосуют за других кандидатов; 7,8% собираются голосовать против всех; 22,1% одесситов затруднились ответить, за кого бы они проголосовали».

«Также мы провели «антирейтинг» и задали одесситам вопрос «За какого кандидата вы никогда бы не проголосовали?». Согласно этому опросу, лидирует Эдуард Гурвиц, за него бы не проголосовало 20,8% одесситов; за Геннадия Труханова — 9,5%; за Дарта Вейдера — 4,3%; за Геннадия Чекиту — 3,1%; затруднились ответить 49,8% респондентов», ― добавил политолог.

По словам С. Глебова, большой процент в графе «затрудняюсь ответить» говорит о том, что многие одесситы еще не определились и пока неизвестно, за кого они проголосуют. Поэтому сложно предсказать итог выборов.

 
Пошук:
розширений

Руслан Весел
Народні санкції. Як протидіяти міжнародному бізнесу на крові
Як допомогти владі очищати країну від підприємств, що не можуть розпрощатися з РФ

Мистецькі промені серед воєнних буднів
У важкі часи рятуємось не тільки книгами, а й споглядаючи прекрасне. Запрошую і вас відвідати виставковий зал Одеської обласної організації Національної спілки художників України© 2005—2022 Інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
Свідоцтво Держкомітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення України №119 від 7.12.2004 р.
Використання будь-яких матеріалів сайту можливе лише з посиланням на інформаційне агентство «Контекст-Причорномор'я»
© 2005—2022 S&A design team / 0.042