ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
Пресс-конференция на тему: «Очищение таможенной службы от коррупционных схем и обеспечение прозрачности процессов внешнеэкономической деятельности».
02.10.2014

В четверг, 2 октября в 15:00, в пресс-центре информагентства «Контекст-Причерноморье», состоялась пресс-конференция народного депутата Украины, глава комитета по вопросам предпринимательства, регуляторной и антимонопольной политики Верховной Рады Украины Александры Кужель на тему: «Очищение таможенной службы от коррупционных схем и обеспечение прозрачности процессов внешнеэкономической деятельности».

Пресс-конференция будет проведена по факту встречи ее участников с представителями компаний, ведущих внешнеэкономическую деятельность и специалистами таможенной сферы в помещении Южной таможни.

Участники пресс-конференции выскажут официальную позицию по ситуации в украинской таможне, а также расскажут о путях улучшения сложившейся ситуации в отношениях с бизнесом.

*
*
*
*
*
*
 
*
*
*
*
*
*
 
Поиск:
расширенный

Артём Филипенко
Росія діє на Донбасі за придністровським сценарієм. Чому ми маємо навчитися?
Ключова помилка Молдови — визнання сепаратистів стороною переговорів, виведення Росії зі статусу країни-агресора і введення у статус посередника. Це досвід, який може використати Україна і який ми не маємо повторювати за жодних умов. Читайте конспект ґрунтовної і цікавої лекції про Придністров'я, Молдову і Росію від завідувача сектора досліджень Південного регіону Національного інституту стратегічних досліджень Артема Филипенка. Лекція відбулася онлайн під час зустрічі дискусійного клубу «Україна – ЄС». Записала Тетяна Кропивницька.

ХХ ювілейні Різдвяні читання
26 січня 2021 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбулися ХХ ювілейні Різдвяні читання, які бібліотека традиційно проводить у партнерстві з Одеською єпархією Української православної церкви. Цьогоріч для обговорення обрано найактуальнішу тему сьогодення – збереження миру в світі, адже ООН проголосила 2021 рік Роком Миру і Довіри. Одвічні євангельські рядки «Плід правди сіється творцями миру» (Як.:3:18) стали своєрідним гаслом під час Різдвяних читань.© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.039