ИА «Контекст Причерноморье»
логин:
пароль:
Последнее видео
Прес-конференція «Нові терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році»
Инфографика
Курсы валют. Доллар США. Покупка:
Фестиваль «Роботроника» прошел в Одессе
10.10.2016

Фестиваль «Роботроника» проходил 8 октября в «Impact Hub Odessa». В рамках фестиваля были проведены мастер-классы по 3D-принтингу, основам робототехники «LegoMindStorm», основам работы с пневматической робототехникой. Также была проведена презентация робота «Robotino».

Организатором выступила научно-исследовательская лаборатория Мехатроники и робототехники Одесской Национальной Академии Пищевых технологий. Соорганизатором выступила Ассоциация робототехники Украины представленная 17-ю ведущими компаниями роботехники Украины: лаборатория «Mechatronics Robot Laboratory», Музей интересной науки, Компьютерная академия «Шаг», «Luxoft Open Robotics Club Group», «Техно Город», «Техно Клуб», Центр робототехники «Boteon», Клуб робототехники «IT инкубатор», «GoProkat», «SkyCap», «DronAir», «HubLab», Техническая студия «Винахідник», Клуб раннего развития и детской робототехники «Kids and Robots» и другие. Помощь в проведении фестиваля оказал «IT Cluster».

Фестиваль был проведен с целью популяризации технического образования.

«Мы наблюдаем существенный спад популярности на технические направления в образовании. Проведение таких фестивалей, соответственно, считаем очень важным», — заявил научный руководитель научно-исследовательской лаборатории Мехатроники и робототехники Виктор Егоров.

 
 
 
 
 
 
Поиск:
расширенный

Сергей Гриневецкий
РОЗДУМИ ДО ЗАУВАЖЕННЯ: КОНСЕНСУС ЧИ КОНФЛІКТ?
Нещодавно Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь зауважив на необхідності привести у відповідність до мовного закону гімн Одеси, у якості якого рішенням Одеської міської ради затверджено "Песню об Одессе" з оперети Дунаєвського «Біла акація», і це змусило мене у черговий раз замислитися про ситуацію, що склалася сьогодні в Україні навколо мовного питання.

Ціна перемоги
Олексій Волович, Одеса Життя мого покоління, якому зараз близько сімдесяти, розпочалося після Великої Вітчизняної (ВВВ), в середовищі людей, які пережили цю страшну війну і сталінський терор. Пам’ятаю зворушливу атмосферу другої половини 50-х років, радість і духовне розкріпачення людей, які дружні і згуртовані часто збиралися за скромним святковим столом. Мій батько любив запрошувати гостей на свята. Пам’ятаю, було чимало суперечок про Сталіна, про те, що він нібито «виграв війну». Батько вже тоді був затятим антисталіністом. Доля його сім'ї, багато членів якої стали безневинними жертвами сталінського кривавого Молоха, спонукала його до цього. На все життя запам’ятав батькове «…радянський народ здобув перемогу у війні не завдяки Сталіну, а всупереч йому».© 2005—2021 Информационное агентство «Контекст-Причерноморье» New
Свидетельство Госкомитета информационной политики, телевидения и радиовещания Украины №119 от 7.12.2004 г.
Использование любых материалов сайта возможно только со ссылкой на информационное агентство «Контекст-Причерноморье»
© 2005—2021 S&A design team / 0.024